Naga Marketsmoneta Bitcoin na banknocie dolaraPodczas dzisiejszej sesji dolar nieznacznie traci. Indeks USD znajduje się 0,18% na minusie. Zobaczmy jak wygląda sytuacja techniczna na kursie euro do dolara i dolara do jena.


 

Kurs euro do dolara wybija górą poziom 1,1400

Na dzisiejszej sesji kurs euro do dolara zdołał pokonać okrągły poziom 1,1400. Przypomnijmy, że w tym miejscu utworzył się lokalny podwójny szczyt i wczoraj rynek miał wyraźny problem z wyjściem wyżej. Aktualnie stanowi on wsparcie i po wybiciu możliwy jest jego retest. Patrząc na szeroki interwał czasowy, kurs znajduje się w szerokiej konsolidacji. Dopiero wybicie jej skrajnych poziomów, czyli 1,1540, lub 1,1220, dałoby sygnał do większego ruchu trendowego. Jak na razie niewykluczone jest w dalszym ciągu poruszanie się pomiędzy tymi dwoma poziomami.

Wykres eur do dolara

Jeżeli chodzi o niższy interwał czasowy – H1, cena pomimo małej dynamiki utrzymuje się od 15 lutego w tendencji wzrostowej. W przypadku korekty i zejścia poniżej 1,1400, kolejnym wsparciem będzie dolne ograniczenie układu Overbalance, który został zaznaczony kolorem żółtym – aktualnie jest to poziom 1,1360.

Wykres eur do dolara

Zobacz także: Kurs funta (GBP) w górę, Brexit jednak nie tak szybko?

Brak kierunku na dolarze do jena

Na parze walutowej USD/JPY możemy obserwować wyraźne wyhamowanie wzrostów. W ostatnim czasie zmienność wyraźnie spadła, a po wybiciu szczytu rynek od razu wykonał korektę. Aktualnie jedyne poziomy, które warto brać pod uwagę to 109,70 jako wsparcie i 111,35 jako opór.
Wykres dolara do jenaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here