Naga MarketsPara walutowa USD/CHF na klawiaturzeSpoglądając na notowania pary walutowej USD/CHF zauważymy, że w skutek niedawnych, dość dynamicznych spadków spowodowanych odrzuceniem technicznego oporu w wysokości poziomu 1.0110, kurs dolara wobec franka szwajcarskiego osunął się aż poniżej 0.9900 co było najniższym poziomem od połowy stycznia 2019 roku.


Tam też pojawiła się reakcja popytowa, w skutek której od kilku dni obserwujemy korektę wzrostową. Warto zauważyć, że w chwili obecnej kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Póki co nie pojawiła się tu jednak jeszcze żadna silna reakcja podażowa sygnalizująca odrzucenie tej strefy. Biorąc jednak pod uwagę, że opór ten zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, niewykluczone, że wkrótce takowa się pojawi.

Gdyby tak się stało i obecnie testowany opór zostałby ostatecznie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownej deprecjacji dolara amerykańskiego wobec franka szwajcarskiego. Realnym zasięgiem dla tych spadków byłyby natomiast okolice linii tendencji wzrostowej wyznaczonej na podstawie dołków z 16.02.2018 r., 21.09.2018 r. oraz 10.01.2019 roku.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu – zapisz się na bezpłatny webinar

Kurs pary walutowej USDCHF
USDCHF Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Powiew pozytywnego nastroju
Następny artykułGBPAUD – Czy wsparcie klina wytrzyma napór podaży? – 28/03/2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here