Naga MarketsKurs dolara (USD/CHF) tworzy korektę - analiza techniczna pary walutowejTrend spadkowy na parze walutowej USDCHF przeszedł do historii. Ostatnie umocnienie dolara amerykańskiego jest na tyle duże i impulsywne, że trudno nazwać to korektą, a przynajmniej analizując interwał dzienny czy H4.

Kurs dolara z możliwą fazą dyskontującą silne wzrosty

Nie można wykluczyć, a nawet należy oczekiwać, że teraz pojawi się faza dyskontująca silne wzrosty. Warto przypomnieć poziom 0.9000 czy 0.9050, które były ważnymi oporami. Pozwalały one na kontynuację trendu spadkowego. Teraz kiedy cena USDCHF jest powyżej, należy traktować je  już jako wsparcia.Zwykle tego typu poziomy, które zostały przełamane bez re-testu działają jak przysłowiowy magnes, lub luki cenowe. Ponieważ część inwestorów nastawiona była na dalsze umocnienie franka szwajcarskiego, o czym świadczyła obrona pierwszej żółtej strefy, to powrót w te okolice będzie szansą na zmianę nastawienia do tego instrumentu.

Notowania USDCHF
Notowania USDCHF

Niestety nie da się określić, jeżeli czarne świece zawitają na tym wykresie, czy dotrą do 0.9050 czy 0.9000.

Po drodze są inne wsparcia, na które należy uważać jak  choćby 0.9120 czy 0.9080. Każde z nich może stać się wystarczającym motywatorem, aby kontynuować to, co zostało rozpoczęte w połowie tego miesiąca.

Układ oscylatorów jest spadkowy na tym interwale, a na D1 RSI wskazuje na wykupienie. Jest to dodatkowy argument sugerujący, że na kolejny zryw popytu trzeba będzie chwile poczekać.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw spółki | notowania ten square games | akcje biomedlub | giełda lotos | dax wykres | pzu kurs | euro kurs online |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here