Kurs dolara amerykańskiego na wykresie dziennym nadal bardzo stanowczo broni lokalnego wsparcia cenowego. Para USDPLN podczas wtorkowej sesji handlowej oscyluje wokół poziomu 3.9588 PLN, co oznacza, że korekta na rynku została wyhamowana i na razie nie ma mowy o dalszych spadkach kursu dolara amerykańskiego względem kursu polskiego złotego. W tym momencie inwestorzy patrząc na wykres zastanawiają się, czy jest realna szansa na dalsze wzrosty z celem ostatnich szczytów? Spójrzmy na wykres D1 pary USDPLN aby ocenić dalszą sytuację techniczną 


Kurs dolara ponownie broni zakresu wsparcia cenowego – para USDPLN na wykresie D1

  • Dolar amerykański broni 3.95 PLN, które jest ważnym wsparciem,
  • Sekwencja wzrostowa nadal jest utrzymywana, a para pozostaje z możliwością wzrostów,
  • Dopiero przełamanie tego poziomu może wywołać dalszą przecenę.

Dolar amerykański nadal nie myśli o dalszych spadkach, co wynika z wykresu dziennego pary USDPLN. Jak widać z załączonego wykresu pary, dolar broni dołków nadal utrzymując sekwencję wzrostową wobec kursu polskiego złotego. Wczoraj przeglądając parę oraz pisząc analizę zwrócona została uwaga na fakt, że mimo, iż rynek wygląda pro-spadkowo, warto poczekać na ewidentny sygnał sprzedażowy. A ten pojawić się może dopiero, kiedy para przełamie wsparcie na strefie 3.95 PLN. Na razie do przełamania nie doszło a dalsze wzrosty mogą się pojawić tak długo, jak długo rynek długo utrzymuje wspomnianą strefą.

W tym momencie najbliższymi poziomami oporu są strefy 3.99 PLN oraz 4.01 PLN. Wygląda na to, że na razie impulsy wzrostowe przygasły, jednak to będzie kolejny cel dla pary USDPLN jeśli na rynek powróci sentyment wzrostowy. Dopiero przełamanie strefy 3.95 PLN będzie sugerowało możliwość zejścia – w tym spadek do poziomu 3.89 PLN, który zdaje się być najbliższym wsparciem.

wykres Kurs dolara USDPLN D1 26.02.2020
Kurs dolara USDPLN D1 26.02.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here