Naga MarketsDzisiaj decyzja FED w sprawie stóp procentowych. Czego oczekiwać i jak to wpłynie na rynki finansowe? Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


FED: 3% szans na obniżkę w grudniu

Jastrzębi ton wypowiedzi oficjeli FED-u po tym posiedzeniu może umocnić (już i tak mocnego) dolara amerykańskiego i zbić cenę złota, nawet o kolejne $50-$70 jeszcze w tym roku. Donald Trump stara się walczyć z negatywnym bilansem handlowym, co jest skazane na porażkę. Zmniejszanie bilansu może dość mocno poprawić sytuację, choć wszystko zależy od decyzji FED-u – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here