Kurs dolara testuje ponownie 3,89 PLN. Szansa na odreagowanie pary USD/PLNKurs dolara amerykańskiego podczas wtorkowej sesji nie zaskakuje niczym nowym. Nadal para USD/PLN, czyli dolar amerykański w stosunku do polskiego złotego oscyluje na poziomie konsolidacyjnym – przy dolnym jego ograniczeniu. Na razie nie ma mowy o wybiciu tego zakresu, jednak kolejne godziny sesji wtorkowej powinny przynieść odpowiedzi na pytanie – czy pasmo to utrzymywać się będzie nadal podczas kolejnych sesji, czy też doświadczymy kontynuacji zainicjowanej tendencji spadkowej. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim


Kurs dolara amerykańskiego spada do dolnych ograniczeń – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański nie wykazuje szczególnie sił na dalsze wzrosty
  • Nadal jednak para USD/PLN znajduje się w zakresie konsolidacyjnym
  • Jeśli rynek wybije dolne ograniczenie oznaczać to będzie powrót do spadków
  • Na razie jednak nic nie wskazuje na możliwość wyłamania strefy

Wtorkowa sesja powoli odrabia to, co zostało zrzucone podczas poniedziałkowego rozdania. Wszystko wskazuje na to, że dolne ograniczenie obecne ruchu konsolidacyjnego zostało po raz kolejny przetestowane – oraz ponownie respektowane jako miejsce utrzymujące wykres dolara amerykańskiego przed dalszymi spadkami. Na razie zatem nic większego się nie zmieniło na wykresie, jednak warto podczas kolejnych godzin sesji uważać, ponieważ obecny rynek nie jest w stanie przebić się przez górne ograniczenia mimo, że miał ku temu wręcz idealną okazję podczas wczorajszej sesji. Oznacza to, że po niewielkim podbiciu może dojść do kolejnego ataku dolnego ograniczenia.

Jeśli te zostanie wybite, rynek wskaże jednoznacznie dalszy kierunek handlu. Spadki zainicjowane podczas drugiej połowy maja mogą nabrać wówczas na sile i wskazać kolejny kierunek – 3,85 PLN. Na razie jednak rynek broni i nadal jesteśmy w handlu od bandy do bandy.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 16.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 16.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here