Naga Marketsdolar amerykański (USD)Spoglądając na notowania pary walutowej dolara amerykańskiego (USD) do polskiego złotego (PLN) dostrzec można, że w skutek trwających od 8 do 13 marca 2019 roku spadków kurs nie tylko pokonał techniczne wsparcie w rejonie 3.8070 ale również wybił poniżej linii tendencji wzrostowej, co z technicznego punktu widzenia mogłoby zostać przez inwestorów odebrane jako pierwszy sygnał potencjalnej zmiany nastawienia rynku.


Analizując obecną sytuację dostrzec można, że mimo, iż spadki te nie dotarły ostatecznie w okolice kolejnego wsparcia (3.7780), to od kilku dni znów obserwujemy wzrosty kursu dolara wobec polskiego złotego. Aprecjacja ta doprowadziła do obserwowanego obecnie jednoczesnego re-testu obydwu pokonanych wcześniej wsparć (teraz oporów). Jeżeli zatem pojawi się tu jakaś większa reakcja podażowa i strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet powrotu do spadków, dla których realnym zasięgiem okazują się obecnie rejony 3.7780.

Kurs dolara do polskiego złotego
USDPLN H4

Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: USD/CHF, AUD/JPY, CAD/JPY
Następny artykułEnergia słoneczna znacznie obniża koszty wydobycia Bitcoina
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here