Kurs dolara stabilizuje się w zakresie 3,86 PLN. USD/PLN ponownie może zejść do dolnego ograniczeniaKurs dolara amerykańskiego zwyczajnie zaczyna tworzyć konsolidacje na strefie widocznej z perspektywy interwału czasowego H4. W tym momencie podczas pisania analizy para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,86 PLN, chociaż jeszcze wczoraj rynek dość mocno cofał i istniała spora szansa na wyłamanie dolnego ograniczenia będącego ważnym wsparciem dla pary walutowej. Zdaje się, że obecnie rynek po prostu konsoliduje się pomiędzy tymi zakresami i dopiero wyłamanie ważniejszych stref może dać dolarowi amerykańskiemu nieco większy ruch.

  • Dolar amerykański wobec złotego pokazuje zakres konsolidacji
  • Para walutowa USD/PLN nadal broni wsparcia na poziomie 3,83 PLN
  • Dopiero wyłamanie któregoś z ważniejszych stref może dać dalszy ruch tendencyjny
  • Dopóki jednak do takiego ruchu nie dojdzie – rynek może znajdować się w konsolidacji

Dolar amerykański podczas wtorkowej sesji nadal w konsolidacji – para USD/PLN na wykresie H4

Rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zdaje się być bezwzględny dla osób, które próbują złapać nieco większy ruch na tej parze. W ostatnich dniach mieliśmy szanse nie tylko na przełamanie dolnego ograniczenia – jakim jest nadal wsparcie na poziomie 3,83 PLN, ale i górnego – czyli oporu wynikającego z wielokrotnego już testu zakresu 3,89 PLN. I co prawda rynek przełamał niedawno zarówno górne jak i dolne pasmo ruchu – jednak finalnie zaczyna ponownie konsolidować się w dokładnie tym samym zakresie.

Zatem para USD/PLN jest w tym momencie trudna do handlu, chyba, że uskuteczniać handel od bandy do bandy, czyli od oporu do wsparcia. Zdaje się, że na mocniejszy ruch tendencyjny, czyli handel kierunkowy będzie trzeba jeszcze poczekać. Obecnie ruch wskazuje zwyczajnie na dalszą konsolidacje ruchu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 27.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 27.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here