Naga MarketsDolar amerykański uległ w ostatnim czasie zauważalnej deprecjacji. Tendencję tą doskonale widać na notowaniach pary walutowej NZDUSD, której kurs wzrósł od połowy marca 2020 roku aż o 33,76 proc. osiągając w ten sposób najwyższy poziom od połowy kwietnia 2018 roku.

  • Kurs dolara osłabia się w relacji do walut grupy G8
  • Kurs pary walutowej NZD/USD wzrósł do najwyższego poziomu od kwietnia 2018 r.
  • Credit Suisse prognozuje dalszy wzrost NZD/USD

NZD/USD wzrośnie do 0,7438 USD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZD/USD zauważymy, że wskutek tak znacznej aprecjacji rynek pokonał w tym tygodniu techniczny opór w okolicy 0,72 USD. Analitycy Credit Suisse prognozują, że tendencja wzrostowa może być na tym rynku w najbliższym czasie jeszcze kontynuowana. W ich ocenie, kurs dolara nowozelandzkiego mógłby wzrosnąć w najbliższym czasie do 0,7343/45 USD bądź nawet 0,7395 USD, gdzie spodziewają się oni zobaczyć jakąś reakcję podażową.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trwałe pokonanie tej strefy miałoby natomiast otworzyć drogę do dalszych wzrostów aż do 0,7434/38, co byłoby najwyższym poziomem od stycznia 2018 r.

Weź udział w bezpłatnym webinarze: Kalendarz makroekonomiczny i inwestowanie podczas danych

NZDUSD Weekly

Autor poleca również:


NAGA Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMaksymilian Bączkowski zaprasza na pierwszy Live Trading w 2021 r.
Następny artykułKurs dolara (USD/PLN) i euro (EUR/PLN) korygują kolejny dzień z rzędu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here