Naga MarketsKurs dolara spadł o 0,85 proc. Gdzie zmierza USD/JPY?Notowania dolara do jena od początku tygodnia poruszały się w niewielkim zakresie. Sytuacja zmieniła się podczas wczorajszej sesji, kiedy para walutowa USD/JPY zaczęła się osuwać przełamując przy tym kluczowe wsparcie.

  • Dolarowe niedźwiedzie pokazały siłę
  • Cena spadła do ważnego wsparcia
  • Odbicie może skierować kurs do 105,15

USD/JPY na ważnym wsparciu

Osunięcie pary walutowej USD/JPY o 0,85 proc. skierowało notowania wprost do kolejnego kluczowego obszaru wsparcia zlokalizowanego w okolicach 104,40. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, strefa ta powstrzymywała sprzedających kilkukrotnie, a ostatni test miał miejsce we wrześniu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz też: Test strategii Puria na wybicie średnich kroczących

Dziś kurs dolara nie kontynuuje spadków i cena pozostaje ponad wsparciem. Jeśli cena na koniec dnia będzie respektowała wsparcie, może to zapowiadać korektę w kierunku przełamanego wsparcia przy 105,15, które teraz stanowi opór.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.

Gdyby jednak okazało się, że niedźwiedzie utrzymają kontrolę, po wybiciu wrześniowego dołka notowania mogą zmierzać w kierunku wsparcia przy 104,50.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here