Kurs dolara spada do 3,84 PLN. Czy USD/PLN przetestuje niższe zakresy? Kurs dolara amerykańskiego podczas środowej sesji handlowej dociera do bliskich okolic ważnego dla niej wsparcia cenowego. Podczas wczorajszej sesji para walutowa USD/PLN spadała zgodnie z podejrzeniami i jest na najlepszej drodze do tego, aby przetestować lada moment ważne dla niej wsparcie cenowe. Obecnie szanse na podbicia dolara amerykańskiego są bardzo małe a osoby zainteresowane handlem na parze USD/PLN powinny skupić się na poziomie 3,84 – 3,83 PLN podczas kolejnych godzin.

  • Dolar amerykański spada zgodnie z oczekiwaniami względem wtorkowej sesji
  • Obecnie para walutowa USD/PLN w środę zmierza do ważnego wsparcia cenowego
  • Znajduje się ono na poziomie 3,84 i 3,43 PLN, czyli na oznaczonym zakresie
  • Przetestowanie zakresu średniej kroczącej może dostarczyć dalszych informacji

Notowania dolara amerykańskiego spadają zgodnie z oczekiwaniami – para USD/PLN na wykresie H4

Oczekiwania wobec spadającego dolara amerykańskiego właśnie zostały wypełnione. W tym momencie patrząc na wykres z perspektywy interwału czasowego H4 widać, że rynek USD/PLN spada w bliskie okolice wsparcia cenowego, o którym wczoraj była mowa. Zakres ten to poziomy 3,84 – 3,83 PLN widoczne na załączonym wykresie jako wsparcie oraz jako układ średniej kroczącej, który może przy okazji również być testowany podczas kolejnych godzin handlu na parze z dolarem amerykańskim.

Conotoxia

Obecnie wszystko wskazuje na to, że sentyment pro-spadkowy może utrzymać się podczas kolejnych godzin na parze. Dlatego też warto będzie oczekiwać na wkroczenie przez parę walutową USD/PLN w strefę pomawianą powyżej i dopiero w tym rejonie wyszukiwać ewentualnych sygnałów na kontrę ruchu spadkowego. Ryzyko aktualnie handlu na kontrę jest dość duże i lepiej będzie poczekać na ustabilizowanie się kursu dolara w wyznaczonej strefie.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 21.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 21.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here