Kurs dolara rozpoczyna tydzień od wzrostów. USDPLN powyżej 3,87 zł w poniedziałek, 18 listopadaNotowania pary walutowej USDPLN dotarły w minionym tygodniu do okrągłego poziomu oporu 3,90 zł, gdzie najprawdopodobniej nastąpiła realizacja zysków z pozycji długich, która w konsekwencji doprowadziła do spadku w rejon 3,8647. Na początku nowego tygodnia kurs dolara ulega aprecjacji i wiele wskazuje na to, iż trend wzrostowy będzie kontynuowany. Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,8740 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w poniedziałek, 18 listopada 2019 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
USDPLN 3,8740 zł dolar amerykański
  • Kurs dolara ulega aprecjacji w poniedziałek
  • USD/PLN odbija od lokalnego wsparcia

Kurs dolara powyżej 3,87 zł w poniedziałek

Kurs pary USD/PLN odnotowuje dziś wzrost o +0,14 procent do godziny 11:30. Jeśli aprecjacja z początku miesiąca będzie kontynuowana, wówczas kupujący powinni ponownie przetestować opór 3,90, a jego przebicie otworzyłoby drogę do poziomu 3,95 z celem na psychologiczny opór 4,00 i tegoroczny szczyt 4,0221. Z drugiej strony spadek poniżej lokalnego wsparcia 3,8647 oznaczałby powrót do konsolidacji z celem na okrągłe wsparcie 3,80.

Kurs dolara rozpoczyna tydzień od wzrostów. USDPLN powyżej 3,87 zł w poniedziałek, 18 listopada
Kurs dolara rozpoczyna tydzień od wzrostów. USDPLN powyżej 3,87 zł w poniedziałek, 18 listopada, tradingview.com

Wzrasta sprzedaż detaliczna w USA

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez amerykański Census Bureau, wartość sprzedaży detalicznej m/m wzrosła w październiku br. o 0,3% w ujęciu miesięcznym. Prognozy zakładały natomiast wzrost jedynie o 0,1%. Kiedy spojrzymy na dane prezentowane w ujęciu rocznym, wzrost sięgnął 3,1%

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here