Naga Markets

Kurs dolara rośnie do 3,68 PLN. USD/PLN testowało 3,65 PLN i wybroniło strefęKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnej sesji pokazuje ładną obronę zakresu wsparcia cenowego. Co prawda para walutowa USD/PLN pogłębiła dołek i dotarła do zakresu 3,65 PLN, jednak szybkie wyjście spowodowało podbicie do aktualnego zakresu jakim jest strefa o 3 grosze wyższa. Obecnie rynek ma szansę jeszcze raz zejść w okolice dołka szukając ponownie popytu, jednak póki zakres ceny uśrednionej na wykresie H1 nie zostanie przełamany, dalsze wzrosty stoją pod znakiem zapytania. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego właśnie z tej perspektywy.


Kurs dolara amerykańskiego nadal broni strefy, choć pogłębia dołki – para USD/PLN na wykresie H1

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego spada w pierwszym ruchu poniżej ważnego wsparcia
  • Te jednak przez parę USD/PLN później jest bronione
  • Rynek podbija do zakresu 3,68 PLN i zdaje się mieć dalsze szanse na wzrosty
  • Wcześniej jednak jeszcze jedno zejście może się pojawić

Rynek dolara amerykańskiego podczas środowej sesji handlowej pokazuje, że szansa na dalsze wzrosty istnieje, kiedy rynek w pierwszej kolejności wybija wsparcie, jednak zaraz po tym wraca powyżej niego. Spowodowało to wzrost pary USD/PLN do zakresu 3,68 PLN i generuje nieśmiałe dalsze sygnały wzrostowe. Uważając jednak na to, że para z dolarem amerykańskim nadal znajduje się w sekwencji spadkowej i niewiele dotychczas w tej kwestii uległo zmianie – warto jednak podczas kolejnych sesji handlowych być ostrożnym z pozycjami długimi.Dlatego też w środę dobrze, aby rynek USD/PLN zszedł jeszcze raz w okolice swojego dołka na re-test poziomów oraz aby rynek ten wyhamował dalsze spadki. W ten sposób dając też obozowi byków szansę na dalsze wzrosty.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 02.09.2020
Kurs dolara USDPLN H1 02.09.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here