Naga MarketsKurs dolara rósł do euro. EUR/USD spada poniżej 1,09 USDŚroda zaczyna się w mieszanych nastrojach na giełdach w poszukiwaniu kierunku, choć im bliżej startu handlu w Europie zaczyna przeważać tryb risk-on. USD jest względnie stabilny w relacji do głównych walut. Ropa naftowa przerwała wzrostową passę.

S&P 500 futures w górę, kontrakty DAX w dół

Po wyprzedaży na koniec handlu na Wall Street we wtorek, inwestorzy w Azji zostali zostawieniu bez jasnego kierunku. Chiny wracają po długim weekendzie świątecznym i Shanghai Composite rośnie o 0,1 proc., choć na dość zmiennej sesji. Hang Seng zyskuje 1 proc. W Japonii dzień wolny.

Te artykuły również Cię zainteresują
Futures na S&P500 rośnie o 0,5 proc. po tym, jak wczoraj indeks zakończył sesję wzrostem o 0,9 proc. vs 1,9 proc. na godzinę przed zamknięciem.

Futures na DAX traci 0,5 proc.

Inwestorom brak klarowności wokół sporu USA-Chiny i jak bardzo może to zaszkodzić pozytywnemu odbiorowi starań rządów na świecie do odmrażania gospodarek.

Kurs dolara zyskiwał do euro. EUR/USD poniżej 1,09

Na rynku walutowym indeks DXY nie zmienił się od początku dnia. EUR/USD zawisnął na 1,0835, USD/JPY osunął się w nocy do 106,20, ale już wraca ponad 106,35. Poranne umocnienie AUD, NZD i SEK sugeruje stopniowy wzrost apetytu na ryzyko.

EUR/PLN zaczyna dzień na 4,5350.

Ropa naftowa WTI przerwała serię pięciu dni wzrostów i w kontrakcie lipcowym traci 1,1 proc. do 26,2 USD/b.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here