Kurs dolara przy 3,7330 PLN. USD/PLN z celem testu zakresu 3,70 PLNW tym momencie kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego dociera do zakresu 3,7330 PLN co oznacza powolne osłabianie się na rzecz polskiej waluty. Podczas wczorajszej analiz pary walutowej USD/PLN zwracana była uwaga o możliwości zejścia rynku dolara amerykańskiego właśnie do zakresu 3,70 PLN – i zdaje się, że rynek ma szansę to zrealizować podczas nadchodzących sesji. Warto zatem przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji na wykresie H4 pary walutowej USD/PLN, ponieważ może ona w kolejnych godzinach dać odpowiedni sygnał spadkowy.

  • Notowania dolara amerykańskiego nie pozostają złudzeń – szansa na przecenę jest duża
  • USD/PLN dociera obecnie do zakresu 3,7330 PLN podczas środowej sesji handlowej
  • Czy jednak rynek w dalszym ciągu obierać sobie będzie kierunek spadkowy?
  • Wszystko póki co wskazuje na możliwość dalszej przeceny dolara amerykańskiego

Rynek dolara amerykańskiego (USD/PLN) pozostaje z celem do testu na zakresie 3,70 PLN

W tym momencie, podczas wczesnych jeszcze godzin środowej sesji handlowej – dolar amerykański wobec polskiego złotego oscyluje na zakresie 3,7330 PLN, co oznacza dalsze utrzymywanie się raczej w niższych rejonach aniżeli ostatnio testowany szczyt. Jak wspominane było to podczas wczorajszej sesji – rynek ma niebagatelnie szansę na osłabienie się względem polskiego złotego w ramach klasycznej korekty. Mocniejsze ruchy wzrostowe jak na dolara zostały wykonane w poprzednich sesjach a teraz dobrze by było, gdyby wykres poszukał oparcia w nieco niższych rejonach.

Jeśli faktycznie dolar chciałby wykonać takie cofnięcie – wówczas dobrze byłoby przyglądać się czy niewielkie podbicia do zakresu 3,7360 – 3,7390 PLN nie wygenerują odpowiedniego sygnału świadczącego o możliwości dołączenia do pozycji krótkich. Wówczas dopiero potencjalny stosunek zysku do ryzyka były satysfakcjonujący dla inwestorów.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 20.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 20.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here