Naga MarketsPawełKurs dolara próbuje wybić układ techniczny. USD/JPY poza konsolidacjąPo blisko dwóch tygodniach ruchu bocznego, para walutowa USDJPY podjęła próbę utworzenia impulsu.

USD/JPY poza konsolidacją

Dzisiejsze otwarcie przełamuje barierę 107.30. Ilość lokalnych dołków, jakie powstały na tej cenie jest godna podziwu. Dlatego poranne świece dają informację o możliwej deprecjacji dolara amerykańskiego. Pierwszą przeszkodą w takiej tendencji będzie wsparcie 106.90, które już trzy razy popyt wykorzystał do utworzenia większych fal wzrostowych. Jeżeli dołki zaznaczone strzałkami wzrostowymi nadal mają jakąś wartość dla posiadaczy długich pozycji, to wkrótce wykres może powrócić do oporu 108.00. W przypadku większych wzrostów warto zwrócić uwagę na znajdującą się o 60 pipsów wyżej niebieską linię.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szybki wskaźnik stochastyczny już dotarł do wartości 20 punktów. Jest to pierwsza informacją, że wsparcie 106.90 może się bronić. Warto poczekać na reakcję inwestorów, gdyż wskaźnik jest tylko pochodną ruchu ceny. Wprawdzie dwa poprzednie przypadki zatrzymanie w tym miejscu zostały poprzedzone niskimi wartościami tego oscylatora, wiec może i tym razem historia się powtórzy.

RSI pozostaje w neutralnej strefie, a ostatnie tygodnie sprawiły, że trudno odczytać tutaj aktualny trend. Dlatego należy poczekać kilka dni, aż wartość tego narzędzia analizy technicznej potwierdzi jedną z ww. cen.

W przydatku dużej determinacji podaży i przełamania wsparcia 106.90 kolejnym przystankiem może być dołek z połowy marca, czyli 105.10.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here