Kurs dolara pozostaje w spadku. USD/PLN notowane aktualnie po 3,68 PLNKurs dolara amerykańskiego względem polskiego złotego podczas rozpoczynającej się sesji czwartkowej nadal pozostaje w spadku. W tym momencie patrząc na parę walutową USD/PLN widać, że presja spadkowa nadal może być zauważalna podczas kolejnych godzin, dlatego warto będzie również skupić się raczej na dalszym szukaniu spadkowych sygnałów. Jeśli rynek ten nadal będzie podtrzymywał ostatnią zmienność – wówczas osiągnięcie wczoraj opisywanego targetu dla tego rynku powinno być dziś całkiem realne. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Notowania dolara amerykańskiego wobec złotego nadal pozostają spadkowe
  • W tym momencie para walutowa USD/PLN oscyluje w okolicach 3,68 PLN
  • Zdaje się, że zmienność może nadal zostać podtrzymana na kolejnych sesjach
  • To oznacza, że rynek ten ma szansę spaść do wyznaczonego wczoraj targetu docelowego

Dolar amerykański z celem 3,66 PLN w kolejnych sesjach – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

Notowania dolara amerykańskiego podczas czwartkowej sesji zdają się próbować lekko bronić przed spadkami, jednak finalnie rynek nadal znajduje się w bliskich okolicach ostatnio wygenerowanego dołka. Nic zatem podczas ostatnich sesji nie uległo zmianie i nadal możemy mówić, jakoby dolar amerykański wobec polskiego złotego mógł spadać. W tym momencie patrząc na rynek H4 – widać, że choć niewielkie odbicie może być zasadne, to szukanie wejścia w pozycje długą pozostawia już wiele do życzenia w kwestii bezpiecznego handlu.

Szacunki co do potencjalnego spadku sięgają do poziomu 3,66 PLN, gdzie jak widać po załączonym wykresie pary walutowej USD/PLN – tam właśnie znajduje się ważny zakres wsparcia cenowego. Warto zatem szukać po odbiciu korekcyjnym odpowiedniego sygnału sprzedażowego w dalszym ciągu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 03.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 03.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here