Naga MarketsKurs dolara rośnie niemal nieprzerwanie od 3 września br. Tylko od początku tygodnia podskoczył on o niemal 9 groszy, powiększając w ten sposób zasięg trwającej od czterech tygodni aprecjacji do ponad 23 groszy. Licząc z kolei od dołków z początku czerwca br. notowania amerykańskiej waluty wzrosły już o niemal 38 groszy.

Kurs dolara powyżej 4 zł 

Spoglądając na notowania pary walutowej USD/PLN zauważymy, że dolar amerykański zyskuje w relacji do polskiego złotego niemal nieprzerwanie od 3 września br. Warto zwrócić uwagę, iż w tym czasie kurs dolara wzrastał w trakcie aż 15. spośród 19. sesji. Tak znaczna aprecjacja sprawiła, iż kurs USD przekroczył dziś barierę 4 zł, w efekcie czego amerykańska waluta jest obecnie najdroższa od maja 2020 roku.Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, notowania dolara amerykańskiego mogłyby zmierzać nawet w kierunku 4,11 zł.

Przypomnijmy tu także, iż znany, polski YouTuber ekonomiczny i doradca majątkowy Cezary Graf prognozuje, że kurs dolara wzrośnie aż do 6 zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: zloty online | pzu akcje opinie | notowania akcji pgnig | benefit notowania | pzu gpw | kurs korony szwedzkiej kantor | giełda orange | echo investment akcje notowania |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułŁódź miastem współtworzonym. Carsharing w ofensywie
Następny artykułWig20 zyskuje 0,6% po 4 godzinach czwartkowej. Analiza notowań: JSW, Bogdanka, Bumech oraz BBA
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here