Naga MarketsZa nami stosunkowo spokojny tydzień. Na przestrzeni ostatnich dni nie poznaliśmy bowiem zbyt wielu istotnych raportów obrazujących stan światowej gospodarki. Na tle niemal pustego kalendarza makroekonomicznego, na uwagę zasługiwał więc odczyt inflacji konsumenckiej w Stanach Zjednoczonych. Okazało się bowiem, że ceny dóbr i usług konsumpcyjnych rosną w USA w najszybszym tempie od ponad 30 lat.
Niemal pusty kalendarz makroekonomiczny nie przeszkodził jednak w dalszej aprecjacji dolara amerykańskiego, złota, srebra, czy niemieckiego indeksu DAX40.
To wszystko jednak już za nami. Przed nami za to kolejny, tym razem już zdecydowanie bardziej emocjonujący tydzień. W związku z tym zapraszamy na cotygodniowy przegląd globalnych rynków finansowych z Interactive Brokers, podczas którego powiemy sobie czym będą żyły rynki na przestrzeni najbliższych dni oraz wskażemy potencjalne scenariusze dla najpopularniejszych instrumentów finansowych.W najnowszym odcinku m.in. o:
  • aktualnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych instrumentów finansowych
  • inflacji konsumenckiej w Polsce i strefie euro
  • kondycji europejskiej gospodarki
  • polityce monetarnej Banku Anglii i jej wpływie na kurs funta

Autor poleca również:Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: długoterminowa prognoza kursu korony islandzkiej | ropa wti notowania | biomed-lublin gpw | azoty akcje wykres | średni kurs hrywny nbp | celon gpw | kurs korony islandzkiej kantor | amica akcje rekomendacje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułZłoto najdroższe od czerwca. Rajd powstrzymuje ważny opór
Następny artykuł6 spółek odnotowało roczny rekord notowań w poniedziałek. Walory PKN Orlen straciły blisko 4%!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here