flaga USANotowania pary walutowej USDPLN po dotarciu do ważnej strefy popytowej kontynuują ruch wzrostowy. Amerykańska waluta odnotowuje dziś siódmą z rzędu sesję wzrostową i zbliża się do okrągłego poziomu oporu 3,90 zł. Jego przebicie może oznaczać powrót do trendu wzrostowego z celem na psychologiczny poziom 4,00 zł. Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,8800 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara we wtorek, 12 listopada 2019 roku.

  • Kurs dolara kontynuuje aprecjację
  • USD/PLN przebije 3,90 zł?
Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8800 zł dolar

Kurs dolara wzrasta we wtorek

Kurs pary USD/PLN odnotowuje dziś wzrost o +0,23 procent do godziny 11:30. Dalsza aprecjacja powinna doprowadzić do testu poziomu 3,90, gdzie przebiega ważny poziom wymienności. Jego przebicie powinno znacznie wyhamować presję sprzedających, którzy dominowali rynek od początku października, co otworzyłoby drogę do poziomu 3,95 oraz 4,00 od którego już niedaleko do tegorocznego szczytu 4,0221. Z drugiej strony spadek poniżej 3,8647 wywołałby powrót do szerokiej konsolidacji.

Kurs dolara do złotego we wtorek na interwale dziennym źródło tradingview.com 12 11 19
Kurs dolara do złotego we wtorek na interwale dziennym źródło tradingview.com

Wojna handlowa dojdzie do skutku?

W ostatnich tygodniach nie milkną echa wojny handlowej, która trwa od zeszłego roku. Wszystko za sprawą potencjalnego porozumienia na linii USA-Chiny, które zamierzają podpisać pierwszą część umowy handlowej. Teoretycznie porozumienie ma być już na stole i obecnie sporym problemem jest sama lokacja miejsca, gdzie takie porozumienie miałoby być podpisane.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here