Kurs dolara powraca powyżej 3,69 PLN. USD/PLN z szansą na test 3,73 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas poprzednich sesji zdecydowanie rozpoczął odrabiania swoich spadków. W tym momencie patrzymy już na parę walutową USD/PLN z perspektywy powrotu powyżej zakresu 3,69 PLN a wszystko wskazuje póki co na to, że dalszy wzrost jest nadal wpisany w obecny ruch. Dlatego też kolejne sesje na dolarze amerykańskim mogą stać pod znakiem jedynie wąskich korekt oraz kolejnych szans na szukanie pozycji długich. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary walutowej USD/PLN oraz oceńmy szansę na dalsze zachowanie pary walutowej.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego kontynuuje podejście wzrostowe
  • W tym momencie para walutowa USD/PLN podchodzi powyżej zakresu 3,69 PLN
  • Celem zatem dla kolejnych sesji może być ponownie test zakresu 3,72 PLN
  • Wszystko wskazuje na to, że szanse na umacnianie w kolejnych dniach są bardzo duże

Dolar amerykański pod znakiem dalszego umacniana w stronę 3,72 PLN

Kurs dolara amerykańskiego podczas ostatnich sesji stał pod znakiem mocniejszych ruchów odrabiających poprzednie spadki. Jeśli spojrzeć na wykres H4 pary walutowej USD/PLN widać, że ta póki co najniższy swój punkt odwiedziła na poziomie 3,61 PLN zaś najbliższym zakresem, jaki stanowi strefę oporu dla obecnego ruchu jest poziom 3,73 PLN i jego bliskie okolice. Patrząc na wykres z czysto technicznego punktu widzenia – para z dolarem amerykańskim zbudowała sobie bazę pod dalsze wzrosty na poziomie 3,66 PLN i tak długo jak rynek nie będzie wybijał tego zakresu – szansa na dalsze wzrosty jest bardzo duża.

Dlatego też warto będzie podczas kolejnych sesji traktować ten zakres jako istotny dla wykresu pary walutowej USD/PLN. Utrzymywanie go powinno dać ruch nawet do zakresu 3,72 PLN w kolejnych dniach.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 24.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 24.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here