Kurs dolara powraca do wzrostu. USD/PLN notowane po 3,73 PLN
CC Autor: Zack McCarthy

Kolejny dzień dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zapowiada się pro-wzrostowy zgodnie z oczekiwaniami. Nic na razie nie zmieniło sekwencji na parze walutowej USD/PLN i wszystko wskazuje na to, że nadal szansa na podejście pod wyznaczony zakres 3,77 PLN jest bardzo prawdopodobny. Struktura póki co utrzymuje się, a to oznacza, że dziś cel przynajmniej z zakresie 3,75 PLN powinien być przetestowany. Spójrzmy zatem na wykres dolara amerykańskiego względem polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Kurs dolara amerykańskiego zdanie się nadal pozostawiać we wzrostowym nastawieniu
  • Para walutowa USD/PLN może zatem strzelić dziś pierwszy z planowanych zakresów
  • Jest nim poziom 3,75 PLN a następnym celem może okazać się całościowa strefa 3,77 PLN
  • W tym momencie rynek podchodzi do poziomu 3,73 PLN i może utrzymać się

Dolar amerykański nadal pozostaje we wzroście – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański podczas dzisiejszej sesji pokazuje, że ruch wzrostowy faktycznie nadal ma szansę być podtrzymany. Obecnie ruch na parze walutowej USD/PLN dociera do zakresu 3,73 PLN i wszystko wskazuje na to, że może być broniony ten zakres podczas kolejnych godzin możliwie przy tym dając okazję do dołączenia do ewentualnych wzrostów. Sytuacja nie zmieniła się ogólnie rzecz ujmując na dolarze amerykańskim wobec polskiego złotego – a przynajmmniej nie na tyle, aby negować to, co ustalane było już podczas poprzednich sesji handlowych.

Dlatego też nadal zapatrywać się można za pozycjami długimi podczas dzisiejszej sesji handlowej celem osiągnięcia zakresu 3,75 PLN oraz 3,77 PLN. Ważnym jest tylko, aby rynek nie wyłamywał średniej widocznej na załączonym wykresie pary USD/PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 14.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 14.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here