Kurs dolara poprawia swój szczyt. USD/PLN osiąga zakres 3,97 PLNKurs dolara amerykańskiego po niewielkim przestoju nadal kontynuuje wzrosty. Co prawda obecny ruch na USD/PLN nie jest już tak mocny jak podczas poprzednich dni, jednak widać, że dalsza presja popytowa jest aktywna. W tym momencie para z dolarem amerykańskim oscyluje w zakresie 3,95 PLN jednak patrząc na strukturę obecnego ruchu dalsze wzrosty jak najbardziej są prawdopodobne. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego wobec złotego.

  • Dolar amerykański wobec złotego nadal z presją popytową
  • Rynek USD/PLN kontynuuje wzrosty i dociera obecnie do zakresu 3,95 PLN
  • Czy kolejny cel na poziomie 3,98 PLN zostanie osiągnięty w kolejnych sesjach?
  • Wszystko na razie utrzymywane jest w sekwencyjnym wzroście

Dolar amerykański w sekwencyjnym wzroście – nadal para USD/PLN z szansą na wzrosty

Piątkowa sesja pokazuje, że dolar amerykański póki co ani myśli spadać czy wykonywać jakiś większych korekt. Mimo, iż oczekiwane było choć niewielkie zejście przed ewentualnym, dalszym wzrostem – to rynek dolara amerykańskiego nie dał osobom zainteresowanym tym rynkiem wbić się w pozycje z dogodnym R:R. Trzeba obecnie niestety mieć nerwy na wodzy oraz popróbować łapać rynek z już i tak wysokich miejsc, licząc na szybkie zabezpieczenie przy wygenerowanym kolejnym momentum wzrostowym.

W tym momencie rynek swój kolejny cel ma na poziomie 3,98 PLN, czyli coraz to bardziej zbliżamy się do ceny 4 PLN. Jeśli aktualny ruch nadal zostanie podtrzymany dokładnie w  taki sam sposób jak poprzednio – na zakres ten można będzie liczyć jeszcze podczas dzisiejszej sesji. Warto zatem będzie przyglądać się dalszym sygnałom wzrostowym podczas piątkowej sesji handlowej. Bazą dla dalszych zrostów jest zakres 3,94 PLN i póki nie zostanie on przerwany – rynek śmiało nadal może postępować z wzrostami.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 30.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 30.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here