Kurs dolara ponownie z możliwością wzrostu. USD/PLN notowane po 3,88 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pokazuje, że jest w stanie nadal utrzymywać się na bardzo wysokich poziomach. Obecnie para walutowa USD/PLN dociera do zakresu 3,88 PLN i wszystko wskazuje, że nadal jest szansa na przetestowanie a może nawet przełamanie zakresu wskazywane podczas poprzednich analiz jako istotnej. Mowa o zakresie 3,89 PLN, która obecnie nadal uważana jest jako ważny zakres oporu. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego przez pryzmat interwału czasowego H4.

  • Dolar amerykański wobec złotego coraz śmielej utrzymuje się w wysokich zakresach
  • Para walutowa USD/PLN zmierza do możliwości wyłamania zakresu 3,89 PLN
  • Obecnie szansa na to jest dość duża, jednak trzeba obserwować rynek
  • Dzisiejsza sesja powinna wskazać dalszy zapęd rynku dolara

Dolar amerykański wobec polskiego złotego nadal silny – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański podczas dzisiejszych jeszcze bardzo wczesnych godzin handlu docierają do zakresu 3,88 PLN, generując dalsze sygnały wzrostowe mogące dotrzeć do celu jakim jest poziom 3,89 PLN. Podczas wczorajszej analizy właśnie ta strefa została wyznaczona dla kolejnego testu – pytanie jednak, czy rynek da dołączyć do takiego ruchu. Wszystko póki co daje szansę na wygenerowanie ruchu nie tylko testującego ten poziom, jak zostało to zapowiadane, ale i możliwego wyłamania tego zakresu. Jest to możliwe tak długo, jak długo rynek utrzymuje sekwencję wzrostową.

Conotoxia

Baza dla dalszych wzrostów znajduje się cały czas na zakresie 3,84 PLN. Tam przebiega również dynamiczne wsparcie w postaci zakresu średniej 100-okresowej. Jeśli rynek utrzymywać się będzie powyżej tego poziomu – dalsze wzrosty są bardzo prawdopodobne i duża szansa na jest na wygenerowanie silniejszego ruchu wzrostowego, wykorzystując przy tym słabość zotego.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 23.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 23.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here