Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoTo co dzieje się na polskim złotym można nazwać absolutnym szaleństwem. Za sprawą panującej na świecie paniki w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, kapitał kieruje się w stronę dolara. Cierpią nie tylko waluty rynków wschodzących ale także euro, czy funt brytyjski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w czwartek 19 marca. 


Kurs dolara powyżej 4,25 zł! PLN traci też do EUR, CHF

W ostatnich dniach polski złoty znajduje się pod wyraźną presją. Wszystko za sprawą panującej na świecie paniki związanej z koronawirusem. Aktualnie kapitał kieruje się w stronę dolara amerykańskiego. Ponadto nie pomaga ostatnia decyzja NBP, który zdecydował się na cięcie stóp procentowych i innymi na zakup obligacji Skarbu Państwa na rynku wtórnym. W czwartek kurs USDPLN znajduje się nawet powyżej poziomu 4,25 zł. Wyprzedaż PLN obserwujemy także w stosunku do euro, funta i franka.

Zobacz także: EBC ogłasza program skupu aktywów warty 750 mld EUR

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Upadek giganta – CCC najniżej od 15 lat, przecena sięga 90%!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here