Naga MarketsKurs dolara po 4,19 zł, euro kosztuje 4,5370 zł, a funt powyżej 5,20 zł
Kurs złotego do głównych walut

Zmienność na parach z polski złotym pozostaje niska. Wczoraj złotówka zyskiwała na początku sesji, niemniej dzień zakończył się pod kreską w ujęciu do euro, dolara czy funta. Złoty zyskał jedynie do franka, jednak dziś o poranku ponownie traci. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD we wtorek 28 kwietnia.

Polski złoty traci do euro, dolara, funta i franka we wtorkowy poranek

Ostatni tydzień nie przyniósł rozstrzygnięcia co do kierunku na parach z polskim złotym. W średnim terminie wciąż utrzymuje się tendencja boczna i taki stan może dalej mieć miejsce najbliższym czasie na w ujęciu do franka, euro, funta i dolara amerykańskiego. Patrząc na dzisiejszą sesję, we wtorek 28 kwietnia o poranku złotówka znajduje się na minusie. Za euro zapłacimy 4,5380 zł, dolar kosztuje 4,1930 zł, funt 5,2070 zł, a frank 4,2960 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro do dolara cofa do wsparcia, co dalej z główną parą walutową?

– Wtorkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych zmian na wycenach zarówno w przypadku eurodolar jak i złotego. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5384 PLN za euro, 4,1946 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,2963 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,2051 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,359% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

– Z rynkowego punktu widzenia kursy związane z PLN „tkwią” w ramach lokalnych konsolidacji. EUR/PLN pozostaje nad istotnym wsparciem w rejonie 4,50 PLN – dodaje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here