Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoZmienność na polski złotym jest w tym tygodniu niewielka. Główne pary walutowe w ujęciu do PLN konsolidują. Dziś, w środę o poranku złoty zachowuje się stabilnie do euro, dolara i franka, traci jednak do funta brytyjskiego. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w środę 22 kwietnia.

Polski złoty stabilnie do euro, dolara, i franka, traci jedynie do funta

Notowania polskiego złotego wciąż utrzymują się w ruchu bocznym. Dziś, w środę 22 kwietnia o poranku złotówka traci do brytyjskiej waluty, z kolei w ujęciu z dolarem, frankiem i euro zachowuje się stabilnie. Za euro zapłacimy 4,53 zł, dolar kosztuje 4,17zł, funt 5,1340 zł, a frank 4,3030 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Indeksy giełdowe wracają do spadków, EURUSD w konsolidacji

– Poranny, środowy handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych ruchów na wycenie PLN. Globalnie uwaga skupia się na kwotowaniach ropy naftowej, co podbija niepewność wśród inwestorów. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5313 PLN za euro, 4,1771 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,3049 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,1285 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,327%.– komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

– Z rynkowego punktu widzenia układy techniczne wokół PLN nie uległy zmianie – pary znajdują się nad istotnymi wsparciami, a globalny risk-off sugeruje raczej próbę zainicjowania ruchów na północ m.in. na USD/PLN.– dodaje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here