Naga MarketsKurs dolara po 3,9720 zł w środę euro kosztuje 4,4560 zł, kurs GBP/PLN po 4,9330 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas trzeciej sesji handlowej w tym tygodniu możemy obserwować słabość polskiego złotego. Pomimo, że wczoraj na początku tygodnia notował on wzrosty, niestety dla naszej waluty, sytuacja uległa zmianie. PLN traci do wszystkich głównych walut czyli euro, franka, funta i dolara. Co dalej ze złotówką? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs złotego traci w środę wtorek

Pomimo, że tydzień rozpoczął się dobrze dla polskiego złotego, to kolejne dni przynoszą straty. W środę złotówka wyraźnie traci do głównych walut. Największy ruch widać dziś w ujęciu z funtem brytyjskim, gdzie straty złotego wynoszą 0,6%. Nasza waluta traci także około 0,4% do euro, franka i dolara. Dziś pośredni wpływ na PLN mogą mieć dane ISM z USA, oraz publikacja minutek z ostatniego posiedzenia Fed.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Indeksy giełdowe kontynuują zwyżkę, DAX 300 pkt w górę

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

 – Podczas środowego handlu wycena głównej pary walutowej oscyluje blisko 1,12 USD, pomimo relatywnie dobrych wskazań makro z rynku europejskiego. Sprzedaż detaliczna Niemiec mocno odbiła w maju, a liczba bezrobotnych wzrosła w czerwcu mniej niż oczekiwano, wynika z opublikowanych w środę danych, które sugerują, że odbicie po kryzysie wywołanym koronawirusem nabiera tempa- komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here