Naga Markets

W minionym tygodniu polski złoty radzi sobie wyjątkowo słabo. Złotówka z dnia na dzień osłabiała się on do głównych walut, choć piątek przyniósł lekkie odreagowanie. W ostatnim tygodniu złotówka wyraźnie przeceniała się do euro, dolara, franka, czy funta. Co dalej? Zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs złotego hamuje w piątek po słabym tygodniu

W minionym tygodniu mogliśmy obserwować wyjątkowo słabe nastroje na parach z polskim złotym. Już od poniedziałku widać było nerwowe ruchy na PLN, z kolei wtorek środa, jak i czwartkowa sesja przyniosły dotkliwe straty. Również piątek charakteryzował się ogromną zmiennością, jednak ostatecznie polski złoty zakończył sesję minimalnie na plus. Kurs funta znalazł się powyżej 5 zł i kontynuuje wzrosty, sporą zwyżkę obserwujemy także na euro, franku i dolarze, złoty traci na całej linii.Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs złotego (PLN) słabnie. Inflacja w Polsce nadal bez zmian

Końcówka tygodnia przynosi dalszy spadek PLN, chociaż na szerokim rynku widoczna jest poprawa nastrojów. CHF/PLN po 4,26 PLN oraz 4,5650 PLN za euro sugerują iż rynek ogranicza ekspozycje na PLN/CEE przed weekendem – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

Zobacz również inne audycje:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here