Naga MarketsKurs dolara po 3,8780 zł w środę 30 września, euro kosztuje 4,5430 zł, kurs GBP/PLN wraca poniżej 5 zł!
Kurs złotego do głównych walut

O ile przed weekendem, jak i w poniedziałek mogliśmy obserwować fatalne nastroje na polskim złotym, tak we wtorek sytuacja uległą znaczącej zmianie, PLN wreszcie odzyskał siły. Wczoraj nasza krajowa waluta umocniła się do euro, dolara, frank i funta, z kolei dziś do południa umocnienie PLN jest korygowane. Zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Spora zmienność na polskim złotym

W ostatnich dniach na parach z polskim złotym utrzymuje się podwyższona zmienność. W poniedziałek PLN znalazł się pod kreską, z kolei we wtorek doszło do nagłego zwrotu akcji i PLN zaczął odrabiać ostatnie solidne straty.

Niemniej w środę nasza krajowa waluta ponownie znajduje się pod kreską. Złotówka osłabia się dziś do dolara, euro, franka i funta brytyjskiego. Największych ruch obserwujemy na parze USD/PLN, która notowana jest 0,6% wyżej.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro do dolara EUR/USD z perspektywą dalszych spadków?

–Z rynkowego punktu widzenia obserwujemy korektę wzrostową ostatniego osłabienia PLN. Od jej zasięgu zależeć będzie czy ostatnie wydarzenia wokół złotego to jedynie lokalne wybicie z konsolidacji ograniczonej zmienności czy może istotniejszy trend podażowy – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here