Naga MarketsKurs dolara po 3,8070 zł w czwartek 8 października, euro kosztuje 4,4770 zł, kurs GBP/PLN po 4,9160 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas czwartkowej sesji możemy obserwować mieszane nastroje na głównych parach walutowych z polskim złotym. Dolar, euro i frank znajdują się w rejonach poziomu odniesienia, z kolei funt brytyjski umacnia się nieznacznie do złotówki. Zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs funta nieznacznie w górę, euro dolar i frank stabilnie

W ostatnich dniach możemy obserwować niższą zmienność na głównych parach z polskim złotym. W czwartek do południa nasza krajowa waluta nieznacznie osłabia się w ujęciu do funta, gdzie ruch na parze GBP/PLN wynosi około 0,2%. Z kolei w przypadku euro, dolara i franka widać lokalną konsolidację, kursy USD/PLN, EUR/PLN i CHF/PLN znajdują się w rejonach poziomu wczorajszego zamknięcia sesji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro przed publikacją protokołu z ostatniego posiedzenia EBC

 – Czwartkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych ruchów na eurodolarze. Widoczne jest ograniczenie risk-off zainicjowanego po zerwaniu rozmów przez Trumpa. Złoty kwotowany jest następująco: 4,4775 PLN za euro, 3,8055 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1489 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,9206 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,333% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here