Naga MarketsKurs dolara po 3,8058 zł w środę 7 października, euro kosztuje 4,4780 zł, kurs GBP/PLN po 4,9170 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas środowej sesji możemy obserwować mieszane nastroje na głównych parach walutowych z polskim złotym. Dolar i frank nieznacznie ustępują pola złotówce, podczas gry kursy euro i funta pozostają stabilne. Zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Mieszana sesja na polskim złotym w środę

Po burzliwym tygodniu, w ostatnich dniach zmienność na parach z polskim złotym wyraźnie spadła. Po weekendzie na złotówce nie widać jasnego kierunku, dziś również obserwujemy mieszane nastroje. Polska waluta umacnia się nieznacznie do dolara i franka, podczas gdy w ujęciu z funtem i euro obserwujemy ruch boczny, kursy EUR/PLN i GBP/PLN znajdują się dokładnie na wysokości poziomów wczorajszego zamknięcia sesji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Trump zrywa negocjacje, indeksy nurkują, Nasdaq 1,5 proc w dół

– Posiedzenie RPP przyniosło dziś jedną niespodziankę. Była nią godzina publikacji (15:10 w zakresie posiedzeń „zwykłych”) decyzji o pozostawieniu stóp na niezmienionych poziomach (ref. 0,1%). O godz. 16:30 otrzymamy komunikat (bez konferencji). PLN bez reakcji (stabilizacja pod 4,50 PLN) – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here