Naga MarketsKurs dolara po 3,7260 zł w środę 26 sierpnia, euro kosztuje 4,4027 zł, kurs GBP/PLN po 4,9011 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas dzisiejszej sesji możemy obserwować gorsze nastroje na polskim złotym. Złotówka osłabia się dziś w stosunku do dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego. Największy ruch obserwujemy na parze GBP/PLN, gdzie sięga on niemal 0,5%. Co dalej z naszą krajową walutą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Polski złoty pod kreską w środę

Podczas dzisiejszej sesji widać gorsze nastroje na parach z polskim złotym. W środę złotówka traci do dolara, euro, franka i funta brytyjskiego. Spadki w ujęciu do GBP wynoszą niemal 0,5%, z kolei para walutowa USD/PLN również zyskuje ponad 0,4%. Z kolei ruchy na EUR/PLN i CHF/PLN wynoszą odpowiednio +0,26% i +0,17%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro do dolara pozostaje przy 1,18 USD

– Poranny, środowy handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych zmian zarówno na eurodolarze jak i na wycenie PLN. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,4002 PLN za euro, 3,7258 PLN względem dolara amerykańskiego, 4,0863 PLN wobec franka szwajcarskiego oraz 4,8879 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,35% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here