Naga MarketsKurs dolara po 3,72 zł w piątek 31 lipca, euro kosztuje 4,4033 zł, kurs GBP/PLN po 4,8925 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas piątkowej sesji na polskim złotym utrzymuje się mieszany, a można powiedzieć, że nawet negatywny sentyment. O ile złoty pozostaje stabilny w ujęciu z frankiem i euro, tak w ujęciu do dolara widać 0,15% straty, a funt brytyjski zyskuje do naszej waluty aż 0,6%. Co dalej z PLN? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs funta w górę pod koniec tygodnia

Ubiegły tydzień, jak i początek nowego przebiegały w bardzo dobrych nastojach na polskim złotym. Niemniej od wtorku sentyment uległ wyraźnej zmieni, a złotówka zaczęła dynamicznie tracić. W ostatnich dniach nasza krajowa waluta radzi sobie wyraźnie gorzej, a podczas dzisiejszej sesji jest notowana plasku w ujęciu z euro czy frankiem, traci jednak do dolara i funta brytyjskiego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Niemiecki indeks giełdowy DAX w odwrocie, czas na drugą falę spadków?

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

 – Rozpoczęcie handlu w USA nie wpłynęło znacząco na globalne nastroje. Eurodolar skorygował się do 1,1820 USD jednak aktywność na sesji w Europie zaczyna przygasać. Co sugeruje iż najpewniej ewentualna reakcje na PLN będziemy obserwowali dopiero od poniedziałku. Podtrzymane są układy sugerujące potencjalną korektę ostatniego umocnienia – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here