Naga MarketsKurs dolara po 3,7055 zł w środę 5 sierpnia, euro kosztuje 4,3912 zł, kurs GBP/PLN po 4,8680 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas dzisiejszej sesji możemy obserwować mieszane nastroje na większości par walutowych z polskim złotym. Złotówka umacnia się jednak znacząco w ujęciu do dolara, kurs USD/PLN znajduje się w środę 0,5% pod kreską. Co dalej z PLN? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs funta w górę pod koniec tygodnia

Podczas środowej sesji możemy obserwować wyraźne umocnienie polskiego złotego w ujęciu do dolara amerykańskiego, Ruch na USD/PLN wynosi ponad pół procent, niemniej paprząc na inne pary walutowe, widać mieszane nastroje. Kurs euro, franka i funta oscylują w rejonach wczorajszego poziomu zamknięcia sesji. O dalszym kierunku na parach z PLN mogą zdecydować dzisiejsze dane z USA, już za chwilę poznamy raport ADP,a  później indeks ISM dla sektora usług.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Cena złota powyżej 2000$ za uncję, szaleńczy rajd metali szlachetnych

 – Poranny, środowy handel na rynku FX przynosi powrót eurodolara nad 1,18 USD, co ponownie wspiera wycenę PLN. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,3952 PLN za euro, 3,7188 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,0811 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,8775 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,254% w przypadku obligacji 10-letnich. – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here