Naga MarketsKurs dolara odrabia straty, zmiany na Forex jednak kosmetyczneNa rynkach widać korektę wczorajszego rajdu ryzyka za sprawą doniesień o możliwym nałożeniu sankcji na Chiny jeszcze w tym tygodniu – szczegóły są jednak jeszcze konsultowane przez administrację Trumpa z poszczególnymi agencjami.

Potencjalne sankcje na Chiny uderzają w juana

To uderza dzisiaj w notowania juana – kurs USDCNH wybił ostatni szczyt z marca przy 7,1633. Dzisiaj planowane są ogromne demonstracje w Hong Kongu przeciwko chińskim władzom – to może przyspieszyć działania USA.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dolar odbija dzisiaj względem większości walut, ale w przestrzeni G-10 ruchy są kosmetyczne (najbardziej traci korona norweska zaliczając przecenę o 0,27 proc.). Najlepiej zachowuje się CAD, oraz waluty Antypodów AUD i NZD. EURUSD po wczorajszym podejściu pod 1,10, dzisiaj cofnął sie w okolice 1,10.

Rynek czeka na publikację szczegółów programu ratunkowego przez Komisję Europejską. Według włoskiej prasy (La Repubblica) Włochom miałoby przypaść 20 proc. z wartego 500 mld EUR programu, czyli więcej, niż w pierwotnych ustaleniach pomiędzy Niemcami, a Francją.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here