Kurs dolara odbija od wsparcia. Notowania USD/PLN ponownie po 3,86 PLNKurs dolara amerykańskiego podczas czwartkowej już sesji broni się przed dalszymi spadkami podczas testu wczorajszego wsparcia. W tym momencie podczas wczesnych godzin handlu para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie poziomu 3,86 PLN i wszystko wskazuje na to, że dolar amerykański ma szansę na dalsze wzrosty. Obecnie szacuje się dziś powrót powyżej zakresu 3,87 PLN, a podczas kolejnych dni możliwy będzie test zakresu 3,89 PLN.

  • Dolar amerykański powrócić może ponownie do swoich wzrostów względem złotego
  • Para walutowa USD/PLN wspina się obecnie powyżej zakresu 3,86 PLN
  • Szansa na test zakresu 3,89 PLN podczas kolejnych sesji jest duża
  • Jednoznacznie rynek jednak powinien potwierdzić dalszą chęć wzrostów

Kurs dolara amerykańskiego powraca do wzrostów – para USD/PLN na wykresie H4

Notowania dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego mogą zaskakiwać stanowczym akcentem obrony ostatnich dołków. Jeszcze podczas wczorajszej sesji mowa była o możliwości testu wsparcia – które jak widać zostało przetestowane oraz obronione. Dziś widać już dalsze sygnały por-wzrostowe na rynku dolara amerykańskiego i możliwe, że rynek ponownie dziś przekroczy poziom 3,87 PLN dając sygnały na możliwość testu ostatniego, najważniejszego poziomu oporu.

Conotoxia

W tym momencie jest nim nadal zakres widoczny na załączonym wykresie jako strefa 3,89 PLN. Wszystko póki co wskazuje na to, że para walutowa USD/PLN faktycznie może atakować ten poziom podczas kolejnych sesji, dlatego warto będzie oczekiwać odpowiednich sygnałów wzrostowych podczas kolejnych sesji handlowych. Jeśli kurs dolara faktycznie wystartuje, wówczas można będzie spodziewać się przełamania oporu i być może ustalenie kolejnego targetu – tym razem na zakresie 3,93 PLN. Kolejne sesje na dolarze będą zatem istotne w kwestii generowania dalszych sygnałów do handlu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 22.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 22.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here