Naga MarketsKurs dolara (NZD/USD) przetestował ważny opór.  Byki utrzymają kontrolę? - Analiza dla początkującychDolar nowozelandzki zyskał w ubiegłym tygodniu prawie 1,3 proc. w relacji do greenbacka. Byki na NZD/USD natrafiły jednak na ważny opór. Trend na tej parze pozostaje wzrostowy, a zatem jeden ze scenariuszu zakłada jego kontynuacja, która daje szansę na ponad 100-pipsowy wzrost.

  • Byki utrzymują kontrolę na NZD/USD
  • Notowania trafiły na opór przy 0,6780

NZD/USD mierzy się z ważnym oporem

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia, kurs dolara nowozelandzkiego wybił nowy szczyt wznosząc się na poziomy widziane ostatnio w kwietniu 2019 roku. Jednakże, do końca sesji większość zysków została oddana i cena wróciła pod opór.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Wspomniany wyżej opór stanowi obszar w obrębie 0,6780 USD. Ostatni raz strefa ta była testowana na początku września, co doprowadziło do 100-pipsowego spadku.

W ramach piątkowego testu oporu na wykresie utworzył się pin bar, który wskazuje na potencjał do spadków. Jak jednak widać na wykresie poniżej, notowania nie wybiły jeszcze nowego dołka.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.

Ciekawy scenariusz na kontynuację trendu może mieć miejsce jeśli pin bar zostanie zanegowany i bykom uda się skutecznie wybić opór przy 0,6700. Dawałoby to szansę na ponad 100-pipsowy ruch wzrostowy do poziomu 0,6900.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here