Naga MarketsOpór 0.6700 spycha notowania NZDUSD na kolejne niższe poziomy. Od piątku widoczna jest znaczna przecena dolara nowozelandzkiego. W dniu dzisiejszym cena Low przyjęła wartość 0.6520, a kilka pipsów niżej znajduje się geometryczne wsparcie wynikające z równości fal spadkowych.

Przełamanie trendu na NZDUSD?

Daje to nadzieje, że ten instrument powróci do trendu wzrostowego. W takim przypadku świece z ostatnich kilku dni tworzyłyby strukturę korekty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Poważnym sprawdzianem dla posiadaczy długich pozycji będzie niebieska strefa 0.6580.
Strzałki spadkowe po lewej stronie wskazują, że podaż już wcześniej była zainteresowana zatrzymaniem aprecjacji NZD. Jeżeli notowania utkną poniżej tego oporu, to spadki mogą nie zakończyć się na wsparciu 0,6520.

Przełamana linia trendu na wskaźniku RSI może być wczesnym sygnałem rozbudowania fazy czarnych świec. Sytuacji nie poprawia negatywna dywergencja na oscylatorze MACD. Oba wskaźniki skierowane są na południe, co dodatkowo każe być czujnym, jeżeli chodzi o scenariusz powrotu do oporu 0.6700.

Podsumowując, cena 0.6580 może odegrać kluczową rolę w najbliższych dniach. Odbicie od tego oporu, to zaproszenie do przeceny NZD do jednego ze zniesień Fibonacciego. Przełamanie, to potwierdzenie, że ostatnie dni tworzą korektę, a impuls może dotrzeć do ostatnich szczytów 0.6700.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here