Banknoty dolar nowozelandzki NZDKurs dolara nowozelandzkiego podczas czwartkowej sesji handlowej spada wobec dolara amerykańskiego. Para NZD/USD oscyluje w momencie pisania analizy wokół ceny 0,66900 USD sugerując możliwość wykonania w tym momencie głębszej korekty. Aktualnie, poziomami docelowymi może okazać się ostatni dołek pary, który wygenerował wcześniej kolejne podejście – jednak w tym przypadku z utworzeniem niższego szczytu. Prawdopodobieństwo spadków jest zatem relatywnie duże, dlatego warto przyjrzeć się wykresowi pary NZD/USD z perspektywy interwału czasowego H1.


Kurs dolara nowozelandzkiego z możliwością korekty – para NZD/USD na wykresie H1.

Para NZD/USD w tym momencie nie ma łatwego zdania. Po relatywnie silnych wzrostach odrabiających jeszcze silniejsze spadki w ostatnim czasie – stoi przed pierwszymi sygnałami wskazującymi, że zejście na parze jest bardzo prawdopodobne. Wszystko w tym momencie oczywiście zależy od samego kursu dolara amerykańskiego, jednak we względu na dzisiejsze wolne na rynku Stanów Zjednoczonych – ciężko będzie o właściwą reakcję na parze. Nadal jednak nie zmienia to faktu, że oczekiwane jest zejście pary.

Zejście, o którym mowa powinno obejmować zakres około 40 do 50 pipsów w pierwszej kolejności – dokładnie w sposób, w jaki zostało to przedstawione na poniższym wykresie pary z perspektywy interwału H1. Zakres poziomów docelowych dla możliwej korekty to strefa 0,66800 USD – 0,66550 USD. W tym przypadku, aby rozegrać faktycznie spadki, trzeba wyczekać jeszcze potwierdzenia sentymentu spadkowego. Potwierdzenie pojawi się w momencie, kiedy para zejdzie jeszcze raz oraz wygeneruje niewielki re-test ostatnich dołków. Da to sygnał oraz wymowę pro-spadkową z opisywanym już poziomem docelowym. Stop loss w tym układzie nie może przekraczać 20 pipsów.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 04.07.2019
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 04.07.2019
  • Oczekiwane są spadki na parze NZD/USD z celem 0,66800 USD – 0,66550 USD
  • Inwestorzy powinni wyczekać sekwencji spadkowej do potwierdzenia wymowy spadkowej.

Kurs dolara nowozelandzkiego niżej

W tym momencie widać już, że zakładana tendencja spadkowa realizuje się. Jednak nadal oczekiwana jest korekta ostatnich spadków tak, aby inwestorzy walutowi mogli skorzystać i dołączyć do pozycji krótkich – z celem wkroczenia pary NZD/USD w widocznego na poniższym wykresie boxa. Teraz oczekuje się odbicia w kierunku 0,66990 USD oraz dalszą wyprzedaż pary.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 04.07.2019 2
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 04.07.2019 2

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here