Naga Marketsdolar nowozelandzkiKurs dolara nowozelandzkiego podczas ostatnich sesji popadł w mocniejszą konsolidację, mimo – iż szansą na wykorzystanie wsparcia do wygenerowania impulsu jest dla pary bardzo duża. W tym momencie para NZDUSD oscyluje na poziomie 0.60184 odbijając po raz kolejny od sekwencyjnego wsparcia. Zdaje się, że para może w końcu ruszyć atakując pobliskie opory – dlatego warto przyglądać się reakcjom pary podczas nadchodzącego tygodnia handlowego.

Najważniejsze reakcje pary NZDUSD: 

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Para NZDUSD po mocniejszych spadkach zbudowała sekwencję wzrostową
  • Oddalając możliwość dalszych zejść – para powinna wygenerować ruch pod kolejny opór
  • Celem dla pary może być zatem przedział 0.6200 USD – 0.62400 USD.

Dolar nowozelandzki w ważnym miejscu – para na wykresie D1

Podczas ostatnich tygodnia handlowych widać było, że para NZDUSD stworzyła sobie pozytywny sentyment i wszystko wskazywało na to, że jednym ciosem będzie w stanie przetestować bardzo ważny dla pary opór na poziomie 0.62000 USD – 0.62400 USD. Jednak jak widać po załączonym wykresie dziennym pary NZDUSD – tak się nie stało. Rynek po prostu popadł w zakres niewielkiej konsolidacji w okolicach sekwencyjnego wsparcia.

Teraz wszystko zależy do tego czy wsparcie nadal wspierać będzie układ wzrostowy i czy para NZDUSD wykorzysta go do dalszych wzrostów. Obecnie szacuje się takie prawdopodobieństwo na wysokim poziomie – zważywszy na ostatnią reakcję i wygenerowanie przez parę ruchu na przeszło 110 pipsów od wparcia.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD D1 25.04.2020
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD D1 25.04.2020

Jednak inwestorzy walutowi nadal przyglądać się powinni parze – czy ta zrobi jeszcze jedno cofnięcie przed dalszym wzrostem. Jeśli faktycznie do cofnięcia będzie mogło dojść – wówczas osoby handlujące parę będą mogli skupić się na odpowiednim miejscu do re-akumulacji z odpowiednim wskaźnikiem potencjalnego zysku do ryzyka.

Cel dla pary NZDUSD został już omówiony – natomiast scenariuszem negacji, gdzie powinna nastąpić obrona przed dalszymi spadki – to poziom 0.5900 USD. Wybicie wsparcia oznaczonego an wykresie będzie równoznaczna z negacją dalszych wzrostów o powrotem sentymentu negatywnego.

Maksymilian Bączkowski poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here