Naga Markets

RBNZ podniósł stopy o kolejne 50 pb.

Wykres dzienny NZDUSD
Wykres dzienny NZDUSD

Ruch wzrostowy na NZDUSD został jednak zgaszony i na tym układzie karty będzie rozdawał dolar, ale amerykański. To powoduje, że inwestorzy chcący mieć jakąś ekspozycję na NZD mogą bardziej zerkać na AUDNZD, który w tym momencie dobrze odzwierciedla różnicę jaka zaczyna być widoczna pomiędzy RBA, a RBNZ w temacie kształtu polityki monetarnej (RBA wczoraj podniósł stopy zaledwie o 25 punktów baz. co odebrano jako sygnał przejścia do polityki małych ruchów).

Wykres tygodniowy AUDNZD
Wykres tygodniowy AUDNZD

Na tygodniowym ujęciu AUDNZD uwagę zwraca szeroki kanał. Niewykluczone, że właśnie odbiliśmy się od jego górnego ograniczenia.

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułGrupa STS przedstawia swoje wyniki finansowe
Następny artykułCD Projekt ma gotową technologię do rozwoju trybu multiplayer
Główny analityk walutowy w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. Ekspert w dziedzinie tematyki związanej z rynkiem FX – swoje długoletnie doświadczenie zdobywał pracując w czołowych domach maklerskich w Polsce (z DM BOŚ związany od 2009 r.), prywatnie inwestor giełdowy (choć z przerwami) od 1994 r. Zdobywca szeregu nagród na najlepiej typującego analityka (Puls Biznesu), ceniony komentator bieżących wydarzeń w ogólnopolskich mediach. W DM BOŚ publikuje cykliczne raporty dotyczące sytuacji rynkowej (m.in. Tygodnik FX), prowadzi też cotygodniowe, poniedziałkowe webinary dla klientów biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here