Banknoty dolar nowozelandzki NZDKurs dolara nowozelandzkiego podczas wtorkowej sesji handlowej wobec dolara amerykańskiego rozpoczyna wykonywanie korekty ostatnich podejść. Para NZD/USD oscyluje w momencie pisania analizy wokół ceny 0,67300 USD wskazując na wykonanie głębszego zejścia – po ówcześnie stworzonym podwójnym szczycie. Na wykresie czterogodzinnym pary widać, iż ta zbliża się w tym momencie do najbliższego wsparcia cenowego wyznaczanego z wyższego interwału czasowego. Jednak inwestorzy walutowi muszą uważać z pozycjami długimi, ponieważ obecny ruch może okazać się jeszcze znacznie głębszy. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary NZD/USD.


Kurs dolara nowozelandzkiego rozpoczyna kontrę ruchu – para NZD/USD na wykresie H4

  • Para NZD/USD wykonuje korektę ostatnich podejść – oczekuje się dalszych spadków mimo bliskich okolic wsparcia cenowego,
  • Reakcja odbicia od wsparcia będzie istotna dla ewentualnego dołączenia do pozycji krótkich.

Kurs dolara nowozelandzkiego rozpoczyna dzień od kontynuacji nocnych spadków, wobec kursu dolara amerykańskiego. Para NZD/USD zmierza właśnie w kierunku wsparcia cenowego oznaczonego na poziomie 0,67140 USD, jednak zdaje się, że przy obecnym ruchu jedyne odbicie na jakie inwestorzy walutowi będą mogli liczyć to krótkoterminowe odbicie w celu dalszej kontynuacji spadków oraz możliwego osiągnięcia poziomów docelowych dla całości korekty. Celem wydaje się być dopiero poziom 0,66880 USD, który pokrywa się obecnie ze średnią kroczącą (sma88) na wykresie H4.

W tym układzie jest to pierwszy poziom, który para NZD/USD ma największy potencjał do osiągnięcia, jednak nie jedyny. Jeśli poziom ten nie wyhamuje dalszego spadku, wówczas można będzie mówić o słabości pary a co za tym idzie wykonanie negacji obecnej tendencji wzrostowej. Wówczas poziomem całkowitym do osiągnięcia okaże się wsparcie wyznaczane z interwału D1 – strefa 0,65950 USD.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 23.07.2019
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 23.07.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here