dolar nowozelandzkiKurs dolara nowozelandzkiego podczas czwartkowej sesji handlowej wobec kursu dolara amerykańskiego rozpoczyna wykonywanie korekty. Para NZDUSD w tym momencie spada do poziomu 0.64000 USD sprawiając, że plan z poprzedniej analizy zaczyna się powoli realizować. Odbicie od strefy oporu jak widać było klasyczne – czyli bez próby nadbijania a jedynie potwierdzenie, że poziom 0.64366 USD jest istotnym dla pary poziomem. Wykres dzienny wskazuje, że fala spadków może się jeszcze rozpędzić, dlatego inwestorzy walutowi korzystający z poprzedniej prognozy mogą czuć się póki co bezpiecznie. Spójrzmy jak wygląda zatem aktualna sytuacja na wykresie D1 pary NZDUSD.


Kurs dolara nowozelandzkiego odbija od oporu – para NZDUSD na wykresie D1

  • Para NZDUSD rozpoczyna wykonywanie planowanej korekty,
  • Celem dla pary jest poziom 0.63400 USD w pierwszej kolejności,
  • Dopiero po osiągnięciu poziomu docelowego oczekiwana będzie kontra ruchu.

Dolar nowozelandzki podczas kolejnych sesji realizuje powoli to, co opisywane było podczas poprzednich analiz pary NZDUSD. Zdaje się, że strefa oporu na wysokości poziomu 0.64366 USD została prawidłowo wyznaczona i oznaczona jako miejsce, które istotne będzie podczas następnych sesji handlowych dla kursu dolara nowozelandzkiego. Również po fali wyprzedaży kursu dolara amerykańskiego sytuacja zaczyna ulegać zmianie, kiedy dolar zaczyna odzyskiwać swoje siły. Korekta ta przyda się parze, ponieważ ostatnie wzrosty, które można nazwać relatywnie silnymi mogą zostać nieco schłodzone dając później kolejne okazję do zajmowania pozycji typu long.

Para NZDUSD na wykresie dziennym wskazuje, że zasięgi dla trwającej już korekty mogą mieścić się w przedziałach strefy: 0.63340 USD a 0.62860 USD. Poziomy te oznaczone są na poniżej załączonym wykresie pary. Dopiero po dotarciu do tych poziomów oczekiwana będzie reakcja ponownego wzrostu – możliwie nawet z celem wybicia ostatniego utworzonego szczytu.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD D1 24.10.2019
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD D1 24.10.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here