Naga MarketsKurs dolara nowozelandzkiego w relacji do greenbacka silnie zniżkował od początku ubiegłego tygodnia, kiedy to otwarcie miało miejsce luką spadkową pod wsparcim. W ramach osunięć, para walutowa NZDUSD dotarła do kolejnej kluczowej strefy obrony, gdzie pojawiła się szansa na odbicie.

Luka spadkowa powstała na otwarciu minionego tygodnia nie została wypełniona, a zamiast tego cena znacznie się osuwała niemal do zamknięcia poniedziałkowej sesji. W kolejnych dniach tygodnia przecena była kontynuowana, aż do momentu, w którym kurs NZDUSD trafił na kluczowy obszar wsparcia przy 0,6448.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, zakres wczorajszej sesji obejmuje zarówno notowania z poniedziałku jak i piątku tworząc tym samym byczą formację outside bar. Biorąc pod uwagę miejsce w jakim utworzyła się ta formacja, istnieje szansa na korektę ostatnich osunięć.

Zobacz też: Jakie są szanse na znalezienie zyskownej strategii handlowej w Internecie?

Wykres dzienny pary walutowej NZDUSD - 5 lutego 2020 r.
Wykres dzienny pary walutowej NZDUSD – 5 lutego 2020 r.

W przypadku realizacji byczego scenariusza krótkoterminowego, kluczowa pozostaje strefa jaką tworzy luka spadkowa powyżej 0,6582. Jednak w drodze do tego poziomu kupujący mogą napotkać na opór także w okolicach 0,6525.

Ogólną przewagę na przestrzeni obecnego roku posiada strona podażowa, a zatem w przypadku pokonania strefy wsparcia wokół 0,6448, cena może dalej kierować się do 0,6340.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDUSD - 5 lutego 2020 r.
Wykres 4-godzinny pary walutowej NZDUSD – 5 lutego 2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here