Banknoty dolar nowozelandzki NZDKurs dolara nowozelandzkiego podczas dzisiejszej sesji wobec kursu dolara amerykańskiego widocznie realizuje zakładany podczas wczorajszej analizy plan. Para NZD/USD na wykresie H4 dociera do jednego z pierwszych celów, oscylując okół poziomu 0,66977 USD. To oznacza, że wcześniej wyznaczona tendencja spadkowa jest realizowana a dalsze cele są bardzo realne do osiągnięcia. Inwestorzy chcący dołączyć do dalszych spadków w tym momencie muszą wyczekać odpowiedniej reakcji korekcyjnej ostatniego spadku – dlatego warto przyjrzeć się obecnej sytuacji pary NZD/USD na wykresie H4.


Kurs dolara nowozelandzkiego realizuje część scenariusza – para NZD/USD na wykresie H4

  • Para NZD/USD wykonuje już pierwszy z planowanych ruchów z poprzedniej analizy pary,
  • Oczekuje się w tym momencie wykonania korekty ostatnich spadków do poprzednie re-dystrybucji,
  • Cel dla pary to poziom 0,665000 USD.

W tym momencie para NZD/USD na wykresie H4 pokazuje, że ostatni wsparcie zostało praktycznie bez większych reakcji przełamane. Mowa o poziomie 0,67140 USD, które wyznaczane było z wyższego interwału czasowego. Wyznaczany poziom jako istotniejszy podczas poprzedniej analizy pary był ten znajdujący się w okolicach średniej kroczącej sma88 na wykresie H4 – do której podczas dzisiejszej sesji para dotarła. Teraz inwestorzy walutowi powinni spodziewać się korekty do poziomu 0,67240 USD lub jego bliskich okolic oraz dalszej kontynuacji spadków.

Celem dla całkowitego układu spadkowego może okazać się strefa najbliższej sekwencji wspierającej jeszcze obecne wzrosty. Na poniższym wykresie oznaczony został ciągłą linią przy strefie 0,66500 USD co po ówczesnej korekcie mogłoby dać blisko 70 pipsów potencjalnego zysku dla pozycji typu short, podczas gdy pozycja obronna typu stop loss znajdować się powinna nie więcej niż 20 pipsów od wyznaczonego miejsca do ponownej re-dystrybucji.

wykres kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 24.07.2019
kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 24.07.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here