Banknoty dolar nowozelandzki NZDKurs dolara nowozelandzkiego wobec dolara amerykańskiego podczas wtorkowej sesji handlowej osłabia się. Para NZD/USD oscyluje w momencie pisania analizy wokół ceny 0,65915 USD oraz wskazuje na dalsze osłabienie. Choć w poprzedniej analizie wskazywane było na to, że para może odbić znacznie wcześniej, to jednak rynek zdecydował na głębsze zejście. Nie wszystko jednak jest w tym momencie przesądzone – ponieważ para NZD/USD ma przed sobą jeszcze bardzo ważny poziom sekwencji, który wykorzystany powinien zostać do dalszych zwyżek.


Kurs dolara nowozelandzkiego spada – Para NZD/USD na wykresie D1

Jeszcze podczas poprzedniej analizy pary wszystko wskazywało na to, że obecne zasięgi mogą zostać utrzymane a tendencja utrzyma się bez większych problemów. Jak widać jednak kurs dolara amerykańskiego ponownie zaczyna się umacniać – a co za tym idzie, para NZD/USD rozpoczyna głębszą korektę ostatnich wzrostów. Nie jest jednak za późno jeszcze, aby mówić o dalszych wzrostach.

W tym momencie warto spojrzeń na wykres D1 0 który idealnie obrazuje sytuację na parze. Poniżej został przedstawiony wykres pary, gdzie wyraźnie widać zbudowaną sekwencję – czyli to, co było wcześniej poziomem oporu – stało się później poziomem wsparcia. Strefa ta znajduje się na poziomie 0,65500 USD a więc jest oddalona w dalszym ciągu od aktualnej ceny pary o 35 pipsów. Para ma zatem jeszcze miejsce do wykonania zejścia – a po ówczesnym dojściu do poziomu oczekiwać się będzie kolejnego impulsu wzrostowego.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 11.06.2019
Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD 11.06.2019

Celem wówczas dla pary byłby poziom 0,66400 USD, który stanowił w ostatnim czasie strefę trudną dla pary do jednoznacznego pokonania. Kilka testów tego poziomu świadczy o tym,że będzie do adekwatne miejsce do zamykania – lub znacznej redukcji – pozycji długich.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here