Banknoty dolara nowozelandzkiego NZD o nominale 50Kurs dolara nowozelandzkiego wobec dolara amerykańskiego podczas piątkowej sesji handlowej rośnie. Para NZD/USD oscyluje w momencie pisania analizy wokół poziomu 0,65200 USD co oznacza znaczne podejścia w stosunku do ostatnich sesji handlowych. Blisko 50 pipsowe odbicie w takim momencie jest dla pary NZD/USD bardzo ważne, ponieważ oznaczać to może dotarcie do najniższego punktu ostatnich miesięcy i początek tworzenia się kampanii odrabiania strat pary. Zatem, warto spojrzeć na nieco wyższy interwał czasowy aby ocenić przyszłe scenariusze. 


Kurs dolara nowozelandzkiego w piątek – para NZD/USD na wykresie D1

W tym momencie ostatnie pisanie o tym, że para zbliżyła się do poziomów ekstremalnie niskich miała zasadność. Para NZD/USD odbiła od poziomu cenowego 0,65000 USD co można zaliczyć pod psychologiczny, pełen poziom nie tylko będący wsparciem, ale również istotnym poziomem z perspektywy budowy struktury waluty. Innymi słowy, jeśli kurs dolara nowozelandzkiego w stosunku do dolara amerykańskiego nie będzie nadal się osłabiać – oznaczać to będzie zbudowanie się wyższego dołka z interwalu dziennego.

W tym momencie jednak jeszcze zbyt wcześnie aby jednoznacznie ocenić czy tak faktycznie się stało. Jednak, jeśli przyjąć by taki bieg zdarzeń, wówczas para NZD/USD powinna w niedługim czasie przełamać widoczne na poniższym wykresie – najbliższe oznaczone poziomy oporu. Jest to poziom ostatniej sekwencji, która jeśli zostanie wybita – na co w tym momencie wszystko wskazuje – wygenerowany może zostać nowy impuls wzrostowy. Celem tego impulsu będzie wówczas poziom 0,65920 USD widoczny jako kolejny istotny poziom na poniższym wykresie dla pary NZD/USD. Oczekuje się właśnie wypełnienia takiego scenariusza w ciągu najbliższych kilku sesji handlowych. Szacuje się dotarcie tam przed końcem kolejnego tygodnia handlowego.

wykres Kurs dolara nowozelandzkiego D1 24.05.2019
Kurs dolara nowozelandzkiego D1 24.05.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here