Kurs dolara niemal osiąga 3,75 PLN. Rynek USD/PLN odzyskuje siłyKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas ostatniej sesji handlowej roku pokazuje dalszą chęć wspinaczki pod górne poziomy. W tym momencie widzimy już, że para walutowa USD/PLN podczas wczorajszego ruchu niemalże ociąga zakres, który wytyczany był jako poziom docelowy dla pozycji długich w poprzednich analizach. Mowa oczywiście o zakresie 3,75 PLN – do którego zabrakło dosłownie kilka pipsów. W tym momencie już widać, że struktura przemawia w dalszym ciągu za pozycjami długimi, tak więc dolar amerykański w kolejnych sesjach może dać szansę na kolejne podbicia.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego dociera do wyznaczonych zakresów
  • Para walutowa USD/PLN sięga niemal zakresu 3,75 PLN i nadal może rosnąć
  • Choć właśnie mamy ostatnią sesję roku 2020, rynek generuje sygnały wzrostowe
  • Zdaje się, że od kolejnego tygodnia możemy oczekiwać zakresu 3,77 PLN

Dolar amerykański atakuje górne ograniczenie ostatnich sesji

Dolar amerykański podczas dzisiejszej sesji mimo dotarcia do planowanych targetów nadal wysyła na rynek sygnały pro-wzrostowe. Zdaje się zatem, że podczas kolejnych sesji – już w kolejnym roku kalendarzom – para może nadal generować sygnały wzrostowe. W tym momencie patrząc na wykres H4 pary USD/PLN widać, że rynek zdecydowanie szuka tylko pretekstu. Celem dla kolejnych sesji może być zatem nieco wyższy poziom – zakres 3,77 PLN, który stanowi dalszą część pobliskich oporów.

Zakres boxa, który został utworzony na rynku i widoczny jest na załączonym wykresie pary walutowej USD/PLN – może posłużyć jako miejsce do potencjalnego szukania kolejnych pozycji. Innymi słowy, tak długo jak rynek respektuje zakres owego boxa – można szukać w nim dalszych sygnałów wzrostowych, w tym do określonego już powyżej celu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 31.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 31.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here