Kurs dolara najwyżej od czerwca. USD/PLN atakuje 3,99 PLNKurs pary walutowej USD/PLN oscyluje na rejonie 3,9880 PLN, czyli po raz kolejny wyżej, niż wygadało to podczas poprzedniego przeglądu rynku. Nadal tendencja wzrostowa daje się zauważyć, kiedy kurs dolara amerykańskiego osiąga najwyższe poziomu od czerwca obecnego roku. Generalnie niewiele się zmieniło i można powiedzieć, że rynek zachowuje się w bardzo podobny sposób jak ostatnio. Oznacza to, że z perspektywy interwału czasowego H4 – D1 rynek nadal wygląda pro-wzrostowo i jest w stanie podtrzymać tę strukturę w kolejnych dniach. Jak widać, rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego może zatem z cel obrać sobie w kolejnych godzinach lub dniach zakres 4,01 PLN.

Dolar amerykański z celem na 4,01 PLN

wykres Kurs dolara USDPLN H4 30.09.2021
Kurs dolara USDPLN H4 30.09.2021

Nadal kurs dolara amerykańskiego (USD/PLN) wobec złotego kontynuuje bardzo podobny ruch, do tego co widzieliśmy ostatnio, tym razem już podczas czwartkowej sesji handlowej. Rynek generalnie oscyluje na zakresie 3,9880 PLN. Wygląda na to, że rynek dolara może być gotów na dalszy ruch wzrostowy, którego to celem może być zakres 4,01 PLN podczas kolejnych sesji handlowych.Wsparciem H4 – D1 dla dolara amerykańskiego na ten moment jest nadal zakres 3,97 PLN i przełamanie tego poziomu nie wchodzi w grę, jeśli rynek chce utrzymać się w strukturze wzrostowej. Nadal wydaje się, że rynek może generować podbicia i podejścia, a w międzyczasie generować drobniejsze cofnięcia w ramach układu korekcyjnego. Ważne tylko, żeby utrzymywał się powyżej wsparcia.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here